با ما در تماس باشید
لطفا قبل از هرگونه مراجعه حضوری حتما با تلفن های مجموعه تماس بگیرید.
توجه
لطفا در ابتدا سوالات رو مطالعه فرمایید و در صورت داشتن سوال جدید با خیال آسوده با شماره 07138432024 مجموعه سلطان گروپ تماس بگیرید تا توضیحات کامل را از کارشناسان ما دریافت نمایید. ما روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 18 به همه‌ی تلفن‌ها پاسخ می‌دهیم. به ایمیل‌ها معمولاً ظرف بیست و چهار ساعت، و در موارد استثنایی،‌ حداکثر دو روز کاری، رسیدگی می‌شود.
سوالات متداول
دیگران از ما پرسیده اند

کوچینگ یعنی مربیگری و بیزینس کوچینگ یعنی مربیگری کسب و کار.

به طور مثال همانطور که شما برای گردش و تفریح دنبال یک پایه و یک همراه می گردید، برای موفقیتتون هم باید یک همراه و یک نفر در کنارتون باشه که در اصطلاح به بیزینس کوچ شهرت دارد. بیزینس کوچ به صاحب کسب و کار کمک می کند که با تکیه بر نقاط قوت خود به بالاترین سطح خودشان در کوتاهترین زمان برسند.

بهترین سرمایه گذاری روی خودتون و کسب و کار خودتونه. اگر کسب و کار دارید روی توسعه و رشد کسب و کار و سیستم سازی اون و اگر کسب و کار ندارید روی بالا بردن مهارت های خودتون برای راه اندازی کسب و کار سرمایه گذاری کنید.

توجه به نیاز مشتری و همچنین خلق ارزش پیشنهادی برای مخاطبین هدف

به طور کلی برای رشد کسب و کار باید بر روی ارزش پیشنهادی جدید، مشتریان جدید، کانالهای ارتباطی جدید و همچنین تعامل با مشتریان تمرکز کنید.

برای سیستم سازی کسب و کار باید دقیقاً بر روی مستند سازی دستورالعمل های پرسنل، با توجه به اصول اجرایی و اهداف شرکت تمرکز کنید.

مجموعه توسعه کسب و کار سلطان گروپ با ابزارهای قدرتمندی که در اختیار دارد به شما کمک می کند که در کوتاه ترین زمان کسب و کار خود را به بالاترین سطح خود برسانید و همچنین با سیستم سازی کسب و کارتون از آن خارج شوید و بتونید کسب و کار خود را تکثیر کنید.

هدف گذاری فرایندی است که تکلیف تک تک لحظه های تک تک روز های زندگی شما را مشخص می کند.

برای هدف گذاری باید بر روی اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تمرکز کنید و دقیقاً باید با اقدامک نویسی به صورت شفاف آنها را مشخص کنید که بتونید به آنها برسید.

آدرس

شیراز، بلوار پاسداران، نبش چوگان، ساختمان سورن، طبقه ۳، واحد ۶

شماره تماس

07138432024

ایمیل

contact@soltangroupcoach.com